A1cert

A1cert
A1CERT

A1cert

A1 Belgelendirme, ürün, sistem, helal ve CE belgelendirmeleri ile muayene, gözetim ve eğitim hizmetleri alanlarında geniş bir akreditasyon ve yetki ağına sahip bir kuruluştur.

A1 Belgelendirme, ürün, sistem, helal ve CE belgelendirmeleri ile muayene, gözetim ve eğitim hizmetleri alanlarında geniş bir akreditasyon ve yetki ağına sahip bir kuruluştur.

“Müşteri Memnuniyeti Odaklı” çalışmayı kendisine ilke edinen uzman denetçi ve teknik uzman kadrosuyla yola çıkmış, yaklaşık 15 yıllık sektör tecrübesi, ulusal ve uluslar arası tanınırlığı yüksek kadrosuyla, tarafsızlığı, bağımsızlığı ve müşteri veri gizliliğini şirket politikası haline getirmiş bir kuruluştur.

Yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortaklarıyla birlikte oldukça geniş bir ürün ve sistem belgelendirme kapsamına sahip olan A1 Belgelendirme, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş bir belgelendirme ve muayene kuruluşudur.

Yurt dışı çözüm ortakları vasıtasıyla CE, ürün, sistem ve helal belgelendirme faaliyetleri de gerçekleştiren kuruluşumuz uluslar arası akreditasyon ve notifikasyonlara sahip kuruluşlarla iş birliktelikleri yaparak ülkemiz sanayisine hizmet etmeyi kendisine ilke edinmiş bulunmaktadır.

Kuruluşlarımızın belgelendirme ve muayene konularındaki ihtiyaçlarını öz verili, çözüm odaklı ve profesyonel bir şekilde karşılamak için var gücüyle hareket etmektedir.

CE işareti konusunda da faaliyet gösteren firmamız Avrupa Birliği Komisyonu tarafından ataması yapılmış bir Onaylanmış kuruluştur, 2557 kimlik numarası ile faaliyet gösteren firmamız CE işareti konusunda faaliyet gösteren ender ve tecrübeli kuruluşlardan birisidir.

A1 Belgelendirme; kuruluşların eğitim ihtiyaçlarını da göz ardı etmemekte, bu konuda alanlarında uzman ve tercih edilen eğitmen kadrosuyla kurumsal gelişim ve iç denetçi / baş denetçi eğitimleri düzenlemektedir.

Firmamız baş denetçi eğitimlerinde uluslar arası kabul görmüş, RABQSA onaylı çözüm ortağıyla çalışmaktadır.

Sektörün beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya talip olan A1 Belgelendirme, aktif ve dinamik bir bakış açısıyla müşterilerinin daima yanında olmayı ve onlarla birlikte büyümeyi ön görmektedir.

Hizmetler

  • Sistem Belgelendirme
  • KVKK UYUM SÜRECİ
  • Asansör CE Belgelendirme
  • Periyodik Muayene
  • Helal Belgelendirme
  • 3. Taraf Gözetim
  • Eğitim

İletişim

Yukarı Dudullu Mahallesi, Nato Yolu Caddesi, Çam Sokak, No:7 Ümraniye-İstanbul/ Türkiye

Tel: +90 216 640 11 01
Faks: +90 216 640 11 02

E-posta: info@a1cert.com
Web: www.a1cert.com

Harita

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir