Aliment Mühendislik

Aliment Mühendislik
Aliment Mühendislik

Aliment Mühendislik

Aliment, 2012 yılı başında, 2000 yılından beri sektörde faaliyet gösteren ortaklar tarafından kurulmuş ve belgelendirme, denetim ve muayene faaliyetlerine başlamıştır.

Aliment, her türlü müşteri ihtiyacına cevap verebilecek yeteneğe ve altyapıya sahiptir.

Amacımız, bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesinden ödün vermeden belgelendirme, denetim ve muayene hizmetleri sunduğumuz kuruluşların arzu ettikleri performans seviyelerine ulaşmalarına yardımcı olarak, hem kendilerinin hem de müşterilerinin beklentilerini aşabilmelerini sağlamaktır.

Belgelendirme, denetim ve muayene faaliyetlerinde, uluslararası kurallara uygun, farklılık yaratan hizmetler sunmak ve hizmet çeşitliliğini arttırmak Aliment için son derecede önemli olmakla birlikte, sürekliliği sağlanabilecek başarılarımızın da temelini oluşturmaktadır.

Aliment olarak amacımız, belgelendirme, denetim ve muayene hizmetlerimiz süresince, her iki tarafın da mükemmelliği ulaşacağı uzun vadeli bir iş ortaklığı oluşturmak, geliştirmek ve devam ettirmektir.

Aliment, mesleki deneyimleri ile konularında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Aliment; belgelendirme, otel denetimi ve gıda muayene hizmetlerini Türkiye sınırları dahilinde sunmaktadır.

Hizmetler:

SİSTEM BELGELENDİRME
PERİYODİK MUAYENE
UYGUNLUK DEĞERLENDİRME
EĞİTİM

İletişim:

Adres

: Kurttepe Mah. 83048 Sk. No:3 Çukurova / Adana

Telefon: 0 (549) 765 47 87 (Geçici İletişim numaramız)

Faks: 0 (322) 239 40 50

E-Posta: info@alimentcert.com  info@aliment.com.tr

Web: alimentcert.com

Harita

 

Bir yorum

  1. Avatar

    Adananın neresinde bu firma acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir