Control Union

Control Union
Control Union

Control Union

Control Union 1920 yılında Hollanda`da kurulmuş, 2001 yılından itibaren Türkiye`de faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur.
Control Union 1920 yılında Hollanda`da kurulmuş bir şirketler grubudur. 70`i aşkın ülkede 4,000`den fazla profesyonel çalışanları ile hizmet veren Control Union, faaliyet alanlarını kapsayan, standartları belirleyen ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların çoğu tarafından tanınmakta, birçoğunun üyesi bazılarının ise kurucu üyesidir.

Uluslararası Ağ
Control Union, müşterilerinin ihtiyaçlarını, ilgili mevzuat çerçevesinde karşılayacak açık görüşe, hizmet verdiği ürün ve prosesler hakkında güncel bilgi ve etkin deneyime, uzman personel ve laboratuvarlar ve dünyanın tamamına yayılmış uluslararası ağa sahiptir.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet
Hollanda ve Avrupa`dan başlayarak hızla büyüyen firmamız müşteri memnuniyeti, girişimcilik ve uzmanlığı hedeflemiştir. Müşterilerimize saygıyla yaklaşıyor ve yeni iş alanları için gözlem yapıyoruz. Dünya çapındaki uluslararası ağımızda bulunan eksperlerimiz sayesinde güvenilir, bilimsel tavsiyelerde bulunuyoruz. Her şeyden önemlisi, işimizin bu denli gelişmesini, geriye, 1920`lere baktığımızda ne kadar yol kaydettiğimize bakıp keyifle izliyoruz.

İletişim:

Adres: Tatlısu Mah. Pakdil Sk. No:9 Posta Kodu: 34774
ÜmraniyeİstanbulTürkiye
TELEFON:+90 216 4697557
FAKS:+90 216 4697559

Web: controlunion.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir