Denet Test Ve Analiz

denet

Denet Test Ve Analiz

Denet Test ve Analiz Laboratuvarı,deney ve ölçüm hizmetlerini TS EN ISO/IEC 17025 yönetim sistemi standardına uygun olarak tüm müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini karşılayıp, memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirir.

Müşterilerimize ait gizli bilgi ve tescilli hakların korunmasında, ölçüm ve analiz sonuçlarının muhafaza edilmesi ve müşterilere iletilmesinde gizlilik esastır.

Denet Test ve Analiz Laboratuvarı sunduğu kaliteli hizmet anlayışını,yeterliliği kanıtlanmış personeliyle,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek,ulusal/uluslar arası kabul görmüş güncel standart metotları uygulayarak sürdürür.

Denet Test ve Analiz Laboratuvarı laboratuvar personeli ; kalite dokümantasyonunu öğrenir, deney ve ölçüm çalışmalarında politika ve prosedürleri uygular. Laboratuvar yönetimi bu noktada personelin gelişimini sürekli eğitimler ile destekler ve laboratuvar personelinin gelişimi, işi sevmesi ve kendisini sürekli geliştirmesi sağlanır.

Yönetim, kaliteli hizmet sunumu için gerekli mali,teknolojik ve insan kaynağını sağlamayı,TS EN ISO/IEC 17025 standardı gereklerine uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir