Mavi Hava

Mavi Hava
Mavi Hava

Mavi Hava

MAVİ HAVA 2009 yılında kurulmuş olup, firmamızın kurulum amacı temizoda ve ekipman kalifikasyon testlerini üçüncü taraf, tarafsız, etik değerleri olan, bağımsız bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermektir.
MAVİ HAVA; ilaç, gıda, laboratuvar, hastane vb. gibi sektörlerde ihtiyaç duyulan temiz alanların ve ameliyathanelerin havalandırma sistemlerinin (HVAC – Heating Ventilation Air Conditioning) ve LAF (Laminer Air Flow) ünitelerinin ve Bio-Güvenli Kabinlerinin uluslar arası standartlarda çalışmasının kalifikasyonlarını yaparak sertifikasyon – validasyon hizmetlerini vermektedir. Firmamız ayrıca otoklav, tünel, fırın, etüv gibi ekipmanların ısı dağılım testleri yanı sıra depo alanlarının haritalama (mapping) testlerini de profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmektedir.
MAVİ HAVA, TÜRK- AK TS EN ISO/IEC 17020:2005 standardına göre “A” Tipi Muayene kuruluşu olarak üçüncü taraf bağımsız bir firma olup Temiz Odaların HVAC ve Bio-Güvenlik sistemleri uygunluğunu değerlendirip standartlarına göre değerlendirme ve raporlama yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
– TEMİZ ODA HVAC SİSTEM KALİFİKASYONU
– BİO-GÜVENLİK KABİNİ KALİFİKASYONU
– -ÇEKER OCAK KALİFİKASYONU
– STERİLİZATÖR ISI DAĞILIM KALİFİKASYONU
– EKİPMAN SICAKLIK DAĞILIM KALİFİKASYONU
– DEPO HARİTALAMA TESTLERİ
– EĞİTİM

İletişim:

MAVİ HAVA TEST KONTROL MÜHENDİSLİK TİC. LTD. STİ

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarlar Sitesi (Deposite)
3. Ada C Blok NO: 319
Başakşehir / İSTANBUL

Tel : 0 212 671 81 89
Faks : 0 212 671 83 32

Mail : info@mavihava.com.tr

Web: mavihava.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir