PERİYODİK KONTROL İş Güvenliği ve Mühendislik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

pkpm

PERİYODİK KONTROL İş Güvenliği ve Mühendislik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

PERİYODİK KONTROL İş Güvenliği ve Mühendislik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. yönetimi, TS EN ISO/IEC 17020:2012 “Çeşitli Tipte Muayene Hizmetleri Veren Kuruluşlar İçin Yeterlilikler” şartları maddeleri temel alınarak yapılandırılmış olan Yönetim Sistemini sürdürmeyi, geliştirmeyi ve hizmet yapısını profesyonel bir yapıya dönüştürmeyi kabul ve taahhüt eder.

Kalite Yönetimi

Müşterilerimiz İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği Kapsamında talep ettikleri Periyodik Fenni Muayeneleri, ilgili kanun ve yönetmeliklere, TS EN ISO/IEC 17020 standardı gerekliliklerine, ulusal ve/veya uluslararası standartlara uygun ve etkin yönetmek. Hizmet kalite standardımızı sürekli iyileştirmek ve geliştirmek taahhüttümüzdür.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet faaliyetlerimizin tüm aşamalarını etkin bir iletişim ağı ile müşteri merkezli olarak yöneterek, müşteri memnuniyetini ve bağlılığını artırmak.

Sistemlerin Yönetimi

Firma ortaklarının ve müşterilerinin gereksinimlerinin tam, hızlı ve ekonomik olarak karşılanmak üzere önleyici bir yaklaşım temeline dayanan sistematik uygulamalarla, hedeflenen kurumsal göstergelerde başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayacak yönetim sistemlerini kurmak ve yönetmek. Etkin bir liderlik anlayışı ile yönlendirilen organizasyonlarla kaynakları, süreçleri ve stratejileri uyumlu bir biçimde yöneterek başarılı performansa ulaşmak.
Zuhuratbaba Mah.Şükrançiftliği Sok.No:13 D:12 Bakırköy-İSTANBUL

İletişim:

Tel : 0212 542 54 58

Fax : 0212 542 54 59

Email: kontrol@periyodikkontrol.com

Web:

periyodikkontrol.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir