Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme

Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme
Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme

Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme

Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme A.Ş. Kasım 2012 tarihinde belgelendirme, teknik kontrol ve periyodik muayene hizmetleri gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Teknik Kontrol Merkezi 08.04.2014 tarihinde AB- 0227 – M Akreditasyon numarası ile TÜRKAK tarafından akredite olmuş A Tipi Muayene kuruluşudur.

Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme A.Ş. TEKKOMER markası ve her biri kendi meslek deneyimleri ile konularında profesyonelleşmiş kadrosuyla sizlere ulusal ve uluslar arası kapsamda güvenilir hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

TEKKOMER Muayene Hizmetleri, Deney Laboratuvar Hizmetleri, Kalite Sistem Belgelendirme, Ürün Belgelendirme (CE etiketi), ve Eğitim Hizmetleri alanlarında sizlere tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden çözüm ortağı olmayı ve katma değer sağlamayı hedef edinmiştir.

TEKKOMER çözüm ortaklarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kalite standartları gereği olan sürekli iyileştirmeyi eksiksiz bir şekilde sürdürmekte; Yönetimiyle çağımızın şartlarını yerine getirmek amacıyla eğitimlere ve personellerine yatırım yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

İletişim:

Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme A.Ş. Necip Fazıl Mah. Cumali Sok. No:2/3 Ümraniye / İSTANBUL
E-Posta: info@tkmkontrol.com
Tel: +90 216 526 61 41

Web: tkmkontrol.com

Harita

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir