Tunacert

tunacert

Tunacert

Tuna Kurumsal Eğitim ve Belgelendirme
Firmamız faaliyetlerine 2004 yılında başlamıştır. Siz değerli müşterilerimize aşağıda belirtilen hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız; ISO Yönetim Sistemleri Belgelendirme (ISO 9001 Belgelendirme, ISO 14001 Belgelendirme, TS 18001 OHSAS Belgelendirme, ISO 22000 Belgelendirme, ISO TS 16949 Belgelendirme vb.), CE Belgelendirme(bu konuda şirketimiz onaylanmış kuruluş olmayıp sadece aracılık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.), Periyodik Kontrol Hizmetleri (vinç, forklift, kazan, basınçlı kap vb.), Eğitim Hizmetleri (Kişisel Gelişim Eğitimleri, Kurumsal Gelişim Eğitimleri, Yönetim Sistemleri Eğitimleri, Mesleki ve Teknik Eğitimler, Satış Pazarlama Eğitimleri, Baş Denetçilik Eğitimleri, Kalite Eğitimleri vb.)gibi konularda belgelendirme ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Şirketimizin tercih edilmesinde aşağıda belirtilen özelliklerimizin etkili olduğunu düşünmekteyiz;

Dürüst: Dürüstlük temel ilkemizdir.

Profesyonel: Hizmet süreci boyunca ve sonrasında uzman personelimiz her zaman teknolojik ve profesyonel hizmet anlayışımız ile size destek olacaktır.

Sürekli: Gerek verdiğimiz hizmetler öncesinde, gerek hizmetlerimiz devam ederken veya hizmetimiz tamamlandıktan sonra ofisimizi ziyaret edip çalışma ortamımızı görebilir veya telefon, mail gibi iletişim araçları ile sorularınız yada sorunlarınız için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Tecrübeli: Referanslarımız tecrübemizi yansıtmaktadır.

Ekonomik: Tüm bunlar sizlere en uygun fiyatlar ile sunulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir