Uzman Muayene

Uzman Muayene
Uzman Muayene

Uzman Muayene

Uzman Muayene ve Gözetim 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İş sağlığı ve güvenliği alanında muayene, teknik ölçüm faaliyetlerini yürütmektedir. 2010 yılı itibariyle TÜRKAK’TAN Akredite A Tipi Muayene Kuruluşu olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Uzman İş güvenliği, her sektörden lider kuruluşlara iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet vermiş ve bu doğrultuda hedefleri çerçevesinde ilerlemeye devam eden, ülkemizde bu alanda söz sahibi olan bir kuruluştur.

Amacımız, öncelikle kurumsal olarak çalıştığımız tüm işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü geliştirmek, gerek saha uygulamaları gerekse yasal mevzuat kapsamında işletmelerin gerekli dokümantasyonların sağlanmasında yardımcı olmaktır. Diğer yandan ise yaptığımız çalışmalar ile her platformda kabul gören değer yargıları ve standartlar oluşturmak amacındayız.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YAKLAŞIMIMIZ

İş sağlığı ve güvenliği evrensel insan haklarının bir gereğidir. Bu bağlamda iş sağlığı ve güvenliği, insanların ve toplumların yaşam standartlarının en üst düzeye çıkmasında çok önemli bir yere sahiptir. En gelişmiş toplumların, çalışanlarının sağlık ve güvenliğine en çok önem veren toplumlar olduğu gerçeği zaten karşımızdadır.
Bu konuda Uzman İş güvenliği çalışanları olarak kendimizi öncelikle gönüllülük esasına uygun çalışan insanlar olarak konumlandırmayı uygun buluyoruz. Bu durumda bize düşen, ülkemizde bu alanda yaşanan maddi manevi kayıpların azaltılması ve tamamen önlenmesi için iş sağlığı ve güvenliği konusunun öneminin daha iyi anlaşılmasını sağlamak ve bu konudaki gelişmelere teknik birikimimizle katkıda bulunmaktır.

Uzman Muayene ve Gözetim, bu perspektif dahilinde tüm müşterilerine en iyi ,en kapsamlı ve kaliteli hizmeti, zamanında vererek sektöründeki farklılığını daima göstermekten gurur duyacaktır.

Adres:

Tekstilkent Ticaret Merkezi
A-3 Blok No:34 Esenler / İSTANBUL

Telefon, Fax & Email

Telefon : 444 50 64
Telefon : 0212 671 5121
Faks : 0212 671 5147
Email : bilgi@uzmanmuayene.com

Web: uzmanmuayene.com

Bir yorum

  1. Avatar

    Uzman muayene ismi gibi gerçekten uzman. Periyodik muayene ve kontrol işiniz varsa yaptırabilirsiniz. Hiç çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir