İntertest Ölçüm Laboratuvarı

İntertest Ölçüm Laboratuvarı
İntertest Ölçüm Laboratuvarı

İntertest Ölçüm Laboratuvarı

İNTERTEST Laboratuvar ve Sertifikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. on yılı aşkın süreçte edinilen bilgi ve tecrübelerle, 2013 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Özel sektör ve kamu kuruluşlarına çevre mevzuatı ve İş Güvenliği kanunu kapsamında zorunlu olan ölçüm, analiz, test ve periyodik muayene hizmetlerini tek çatı altında birleştirerek sunan İNTERTEST, bağımsız ve tarafsız bir kuruluştur. Tüm hizmetlerinde; konusunda uzman personeli ile ulusal ve uluslararası seviyede kabul gören ölçüm standartları ve metotları ile izlenebilirliği sağlanmış son teknoloji ürünü cihazlar kullanarak; kaliteli, ekonomik, profesyonel hizmetler sunmaya çalışmaktadır.

İNTERTEST Laboratuvar, altyapı, eğitim, personel, cihaz ve diğer gereksinimlerini tamamlayarak, Türkak ve Çevre ve Şehircilik bakanlığı tarafından “TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliği İçin Genel Şartlar” standardı kapsamında akredite edilmiş, yeterlilik almış bir ÇEVRE ÖLÇÜM VE ANALİZ LABORATUVARIDIR.

İNTERTEST aynı zamanda 20.08.2013 tarih ve 28741 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ‘İş Hijyeni Ölçüm, Test ve Analizi Yapan Laboratuvarlar Hakkında Yönetmelik’ kapsamında Gaziantep’te Türkak tarafından akredite edilen ilk İŞ HİJYENİ ÖLÇÜM, TEST VE ANALİZ LABORATUVARIDIR. Bu kapsamda tüm iş güvenliği ortam ölçümleri (Toz, Gürültü, Aydınlatma, Titreşim, Termal Konfor, VOC, Gaz ve Buhar ölçümü v.b) yapılarak raporlanmaktadır.

2009 yılından itibaren 300’den fazla işletmenin basınçlı kaplarının hidrostatik testleri, kaldırma/iletme araçlarının periyodik muayeneleri, elektrik tesisat kontrolü ve topraklama ölçümleri İNTERTEST’in tecrübeli mühendisleri tarafından gerçekleştirilmiştir. Edinilen bu bilgi ve tecrübelerle “TS EN ISO/IEC 17020” standardı kapsamında akredite edilen firmamız A SINIFI MUAYENE KURULUŞU olarak bu hizmetlerine devam etmektedir.

İNTERTEST olarak temel hedefimiz, akreditasyon kuralları doğrultusunda gerekli olan tüm şartların sağlanması; müşterilerimize ait gizli bilgilerin ve mülki hakların korunmasına yönelik her türlü tedbiri alarak tek kapıdan tüm periyodik muayene, test, ölçüm ve sertifikasyon hizmetlerini “Tarafsız, Bağımsız ve Güvenilir Bir Kuruluş” olarak sunmaktır.

Hizmetler:

ÇEVRE LABORATUVARI

Emisyon Ölçümü
İmisyon (Hava Kalitesi) Ölçüm
Gürültü Ölçümü

İSG ÖLÇÜM LABORATUVARI

Toz Ölçümü
Gaz ve Kimyasal Ölçümü
Termal Konfor
Titreşim Ölçümleri
Gürültü Ölçümü
Aydınlatma Ölçümü
VOC Ölçümü

MUAYENE KURULUŞU

Basınçlı Kaplar
Kaldırma ve iletme araçaları
Elektrik Tesisat Kontrolü ve Topraklama
Tesisat Kontrolü

SERTİFİKASYON

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 18001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 22000 Kalite Yönetim Sistemi

Adres:

Mücahitler Mahallesi 52049 Nolu Sok. No:3/5 Şehitkamil/GAZİANTEP

Telefon: (0342) 337 83 63

Telefon: (0531) 511 03 74

Fax: (0342) 337 83 64

Email: info@intertest.com.tr

Web: intertest.com.tr

Harita:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir