Eskon Mühendislik

eskon

Eskon Mühendislik

ESKON; tarafsızlık, bağımsızlık ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde mümkün olan en yüksek kalite ve hizmet standartlarına ulaşmak için çalışmaktadır.

Bizim için en önemli değer; diğer tüm iş hedeflerinin üzerinde, sağlık, güvenlik ve çevre sorumluluğu yüksek standartlarda iş ekipmanlarının güvenli olmasını sağlamak ve amaca uygun kullanılmasını denetlemektir.

Bir ekipmandan dolayı oluşan kaza, maddi ve manevi hasarlara yol açabilmektedir. ESKON, bu istenmeyen sonuçların ortaya çıkmaması için sizin yanınızdadır.

Misyonumuz;
Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde;
• Sektördeki beklentileri bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp bunların en üst düzeyde tatminini sağlayan,
• Farklılık yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayan ve kaliteden ödün vermeyen,
• Yaratıcı insan gücüne sahip,
• Yeni teknolojileri takip eden,
• Güvenilir, süratli, ekonomik
• Daha yüksek paydaş memnuniyetini sağlayan firma olmak.

Vizyonumuz ;
Kaliteyi müşteri odaklı bir anlayışla şirket kültürünün ana öğesi haline getirmeyi, verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen lider bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız ;
Sahip olduğumuz ortak kurum kültürü bilinci altında ileri teknolojiyi kullanarak, yasalara uyan, topluma yararlı olmak için özen gösteren bir anlayışla zamanında ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde çalışmaktır.

Tarafsızlık, Bağımsızlık, Gizlilik Ve Dürüstlük

Hizmetlerimizde, ticari, mali ve diğer tüm baskılardan arınmış olarak gerçekleştireceğimizi, periyodik muayene hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde gerek şirket işlerinin gerekse müşteri işlerinin tarafsızlığı, bağımsızlığı, gizliliği ve dürüstlüğü ile ters düşecek hiçbir faaliyette bulunmayacağımızı, dokümante edilmiş prosedürlerle tanımlanan muayene hizmetlerini, prosedürlere uygun olarak gerçekleştireceğimizi, muayene hizmetlerini gerçekleştirirken sorumluluk ve güvenilirlik arasında uygun ayırımı yapıp güvenliği sağlayacağımızı, muayene hizmetlerini hiç bir baskı altında kalmadan gerçekleştireceğimizi taahhüt ederiz.

Bir yorum

  1. Avatar

    Durust ve disiplinli bir ekipleri var. Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir