Mekanik Kontrol

MEKANİK

Mekanik Kontrol

Firmamız iş güvenliği açısından basınçlı kaplar, kaldırma ekipmanları, iş makinaları, elektrik topraklama ölçümleri ve benzeri alanlarda uzman kadrosuyla firmalara periyodik kontrol hizmeti vermektedir.

Çalışanların ve çalışma alanlarının güvenliğini önemsiyor kontrollerimizi eksiksiz bir şekilde firmanız bünyesinde gerçekleştiriyoruz. Firmanızın müsait olduğu saatlerde kontrollerinizi itina ile gerçekleştiriyoruz.

* Basınçlı Kap Kontrollerimiz
Basınçlı kaplarınızın cidar kalınlıklarını testlere başlamadan önce yüzdelikli hassasiyet ile ölçüm yapabilen ultrasonik kalınlık ölçüm cihazlarımız ile ölçüyoruz. Bu sayede Basınçlı kabın ömrünü ve yıpranma durumunu testlere başlamadan önce kontrol ediyoruz. Güvenliği etkileyecek bir durum ile karşılaşmadıysak basınçlı kaplarınızın yüksek basınç testlerini standartlara uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

* Kaldırma Ekipmanları Kontrollerimiz
Kaldırma ekipmanları öncelikle yüksüz olarak test edilip tüm fonksiyonları deneniyor. Fonksiyon testi sonrası güvenliği etkileyecek bir durum ile karşılaşılmaması halinde firmanızda bulunan test yükü ile statik ve dinamik deneyleri standartlara uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

* Elektrik ve Topraklama Kontrollerimiz
İş yerinizde yapılması gereken topraklama ölçümleri, iç tesisat uygunluk belgesi ve yıldırımdan korunma tesisatı gibi bir çok ölçümü işinde tecrübeli mühendislerimizle ve son kalite ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

* Tesisat Kontrollerimiz ve Projelendirme Hizmetlerimiz
Uzman mühendislerimiz yangın söndürme ve havalandırma tesisatlarında periyodik kontrol ve projelendirme hizmetleri vermektedir. Yeni Hizmetlerimiz;
– Sıhhi Tesisat Proje – Elektrik Tesisat Proje
– Kalorifer Tesisatı Proje – Elektromekanik Proje
– Isı Yalıtımı Proje(Yeni Bina) – Enerji Kimlik Belgesi
– Yangın Söndürme Tesisatı Proje
– Havalandırma Tesisatı Proje
– Asansör Avan Proje

Mekanik Kontrol Periyodik Kontrol Hizmetleri olarak periyodik kontrol ve bina projelendirme alanında hizmet vermekteyiz. İşimizde her geçen gün daha fazla uzmanlaşarak daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. İnsan ve iş yeri sağlığını önemsiyoruz. Olası iş kazalarını önlemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir