Teknik Denetim

teknik denetim
Teknik Denetim

Teknik Denetim

Teknik Denetim olarak biz; Ülkemizde son yıllarda hızlı bir ivme kazanan iş sağlığı ve güvenliği sektörünün bir parçası olan ve işletmelerde gereksinim olarak kullanılan makine ve ekipmanlarınızın emniyetli, doğru ve çalışan sağlığına zarar vermesini engellemek adına periyodik teknik kontroller yapan Akredite bir mühendislik kuruluşuyuz.

Bünyemizde TÜRKAK Akreditasyonu kapsamında eğitimlerini tamamlamış ve periyodik kontrol yapabilme yetkisi almış kalifiye Makine Mühendisleri, Elektrik Mühendisler ve Çevre Mühendisi teknik kontrolörler çalışmaktadır.

Bizler gerek Ulusal yasa ve standartlarımıza gerekse uluslararası kontrol, standart ve test yöntemlerine bağlı kalarak ilgili makine ve ekipmanınıza en uygun ve işletmenize en doğru çözümler sunmak adına sektöre katkı sağlamaya çalışmaktayız.

Ülkemizde teknik olarak ciddi bir işlem olarak karışımıza çıkan iş ekipmanlarının periyodik kontrol uygulamaları , alanında uzmanlık gerektirdiği halde bu çalışmaları yapmakla mükellef kontrolörlerin herhangi bir eğitiminin bulunmaması veya eğitim alacakları bir adresin olmaması ciddi bir handikap olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu bağlamda yetkisiz ve bu denli önem arz eden kontrol çalışmalarını; eğitim ve yetkinlik almadan sadece kağıt üzerinde yapılan gözetim çalışmalarına rıza gösterilmesi olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Teknik kontrollerimizi kendi bünyemizde eğitimlerini üstlendiğimiz ve Türkak tarafından her sene denetlenerek bilgilerimizi pekiştirdiğimiz bu önemli konuda sizlere güvenilir ve bir çözüm ortağı olarak hizmet vermek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İletişim:

Oruc reis mah. Tekstilkent Ticaret merkezi tekstilkent cad B15 Blok no:10 (f.313) Esenler/iSTANBUL
Tel : +90 212 438 3803
İzmir Bölge : 0532 052 01 05
Fax : +90 212 438 4503

E-posta: bilgi@teknik-denetim.com
Web: teknik-denetim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir